کولن خوبه … / تحریم پاسخ این خیمه شب بازی است

ژوئن 4, 2009 در 07:14 | نوشته شده در اجتماعی, سیاسی | 12 دیدگاه
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

موسوی

در مترو:

یک آقای موقری از جوان کنار دستیش که دستش حامل نوار سبزی بود سئوال کرد :

س : فرق موسوی با سایر کاندیدا ها چیست ؟

ج : خوبه دییگه

س : فرقش چیه که خوبه ؟

ج : کولن خوبه ، نیگاه، این دختر خانومم هم از همین نوار سبزا دستشه ( اشاره به دختری که روبرویشان نسشته بود ) ، معلومه که خوبه دییگه …

– دختر بینوا رنگش سرخ شد و دستش را روی نوار سبز رنگ دست دیگرش گذاشت. آقای موقر ماجرا هم شرمنده از سئوال خود و متحیر از پاسخ ساکت شد. دختر زیبا رو پیاده که شد نوار از دستش  باز کرد نفسی کشید و رها و آزاد به راه خود رفت.

uuuu08

ماجرای بالا کاملن وقعی بود.

.

کروبی

معاون اول این آقا در صورت رئیس جمهور شدن قرار است آقای کرباسچی باشند.

تفکرات جناب کرباسچی در مورد مستقل شدن و خودکفا شدن شهرداری تهران از بودجه عمومی و جاری کشور تفکر خوبی بود که امروزه در تمام جهان هم اجرا می شود.

اما …

اما جناب آقای کرباسچی سرعت، عمق و حجم بالای مطالبات شهردای از مردم به واسطه عدم کارشناسی صحیح و درست باعث گردید تا قیمت ملک و فعالیت های ساختمانی به عنوان بزرگترین و تاثیر گذارترین فعالیت صنعتی و اقتصادی به شدت افزایش یابد و تورم حاصل از این افزایش قیمت کمر ملت ایران را به خاطر الگو برداری سایر شهرداری های کشور از این ایده خرد کند.

اما جناب آقای کرباسچی چرا شما پیش از به وجود آوردن ساز و کاری که مشخص کند. این پول ها دقیقن در کجا و به چه صورت باید مصرف شود اقدام به اخذ آن از شهروندان کردید. و چطور فکر نکردید که یک روز احتمال بر کنار شدن از این سیستم را دارید و شاکله ایی و سنتی که شما بوجود آوردید در دست کسانی می افتد که معتقد به آبادانی شهر بر پایه های استاندارد های شهرسازی نیستند ( البته اگر فکر کنیم خود شما هم دقیقن بر این موازین حرکت می کردید. کتمان نمی کنم که تهران در دوره شما نفسی کشید. اما همان روزها هم می شد با توجه به گسترش دانش شهرسازی راهکارهای بهتری هم برای مشکلات تهران  در نظر گرفت و از صرف پول مردم برای پروژه های بی مصرف جلوگیری کرد) و پول این ملت زیر فشار گرانی و تورم را صرف زدن ایستگاهای صلواتی و جمع آوری رای برای خود می کنند. و از کیسه خلیفه آن را به مردم کشورهای دیگر جهان می بخشند.

چگونه تضمین می کنید سیاستهای بی برنامه و اشتباه شما آن هم در حجم کلان کشوری بار گرانتری را بر دوش مردم نگذارد.

احمدی نژاد

آقای احمدی نژاد از شما سئوال می کنم اگر گفته های شما در مناظره با آقای موسوی شما سوار شدن بر موج هیجان نبود و نمی خواستید ملت را با هیجان دادن و در ظاهر رقابتی کردن انتخابات به پای صندوق های رای بکشانید. چرا خود به آنچه که بر موسوی خرده گرفتید عمل نمی کنید؟

آقای موسوی از شما سئوال کرد چرا بر خلاف رویه قانونی کشور عمل می کنید و شما گفتید ناراضی هستید شکایت ببرید به دیوان عدالت اداری.

آقای احمدی نژاد

شما سه دولت پیش از خود را شامل دو رئیس جمهور ( هاشمی – خاتمی ) و یک نخست وزیر ( موسوی)  را بر پایه آنچه اسناد و مدارک خود می خوانید به چالش کشیدید و به فساد متهم کردید. همچینن آقای ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی رهبر را.

شما چرا به دستگاه قضایی کشور مدارک و اسناد خود را در یک برنامه زنده تلویزیونی و یا تربیون های استانی خود ارائه نمی کنید تا مفسدین را رسوا کنید؟

شاید بگویید نمی گذارند، نمی شود.

چه کسی نمی گذارد شما در تربیون رسمی و تلویزیونی رئیس دفتر بازرسی رهبری را زیر سئوال بردید ؟ آین یعنی فساد رهبر به دلیل منصوب کردن فردی فاسد به مسندی مهم.

آیا رهبر کشور آقای خامنه ایی نمی گذارد ؟ آیا آقای شاهرودی نمی گذارد ؟

اگر چنین است چرا باید در این گرداب فساد ملت به شما رای دهند به چه امیدی ؟

رضایی

سیگار بسته ایی چند است ؟

Advertisements

12 دیدگاه »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. «رضایی
  سیگار بسته ایی چند؟»

  خدايی اين يه تيکه رو خيلی باحال اومدی، دمت گرم!!!

 2. متاسفم که هنوز خوابید. هنوز بعضی ها خطر را درک نکرده‌اندهر وقت بطور کل نابود شدیم تصمیم میگیرند از جایشان تکان بخورند.
  یوزپلنگ:
  خطر احساس شده
  تکان هم خوردیم
  منتها مغزمان تکان خورده
  برای همین هم تحریم می کنیم

 3. احتمالا از طرفدار های احمدی نژادی هستی. اشکال نداره. من رای میدم تا مجبور بشی بیشتر تقلب کنی. به اندازه یک رای، من مجبورت می کنم بیشتر دست و پا بزنی.
  با هر چی که دارم حتی با همین یک رایم تو رو به چالش می کشم
  یوزپلنگ:
  همین گونه فکر کردن شما هایی که داعیه عقلانیت و منطق دارید مرا نگران اینده گشور می کند. که چگونه به سادگی خام می شوید.
  حداقل می توانستی چند دقیقه وقت صرف کنی باقی مطالب وبلاگ کنونی و قبلی مرا هم ببینی و بعد بگویی میدان تفکر من تا کجا گسترش می یابد.
  تو مختاری که رای بدی یا ندهی. این حق توست. اما از حقت با تفکر استفاده کن.

 4. اینقدر بر طبل بی غیرتی و تحریم بکوبید که کشور کاملا به دست دیکتاتورها بیافتد. آنوقت مطمئن باشید مردم از شماها نخواهند گذشت.
  یوزپلنگ:
  گمان می کنی الان نیست ؟
  فکر می کنی تفاوت این چهار کاندیدا در چیست ؟

 5. درود بر یوزی زرد و سیاه گرامی

  کولن خوبه دیگه.. مموتی گفت همه سه چهار نفر قبلی دزد و خلافکار بودند و دوران خودش را هم که داریم با چشمان خودمون می بینیم، پس چه جای می مونه برای رای دادن؟ ولی کولن خوبه ییهویی حمله کنیم بریم به مموتی رای بدیم و قال قضیه سقوط سلسله آخوندیان را سرعت ببخشیم. چون این ملت ببعی که حرف تو کله شون نمیره اینجوری. دوست دارن بگن : ببببعععععععععع
  یوزپلنگ:
  مردم گناهی ندارند اگر به لحاظ افق دید سیاسی و اطلاعات و اگاهی عقب نگاه داشته شده اند

 6. ارادتمند یوزی هستیم شدیدددددددددددددددددددددددد
  یوزپلنگ:
  ارادت از بنده است به شدت بیشتر 🙂

 7. آقا حالا هی شما بگو. به جون خودم نمیفهمن اینا.
  آهااااااای ملت این نمایشه دموکراسیه برای رنگ جمهوریت دادن به دیکتاتوری. بفهمین.

 8. http://lifeisx.wordpress.com

 9. اردي‌خان! كجا با اين سرعت؟ چرا به خودت حق مي‌دي هر جور دوست داري به مردم توهين كني. سياست كه كار مردم نيست. كار بقال بقاليه و كار نجار نجاري. انتظار داري اينها بتونند از حقه‌هاي سياسي سردربيارند. ببخش اگه همشون در امر سياست باهوش و بادانش نيستند. يكي مثل احمدي‌نژاد با سوءاستفاده از اين مردم ساده، بهشون توهين مي‌كنه، يكي مثل تو هم آشكارا زبان به فحش بازمي‌كنه. خوب نيست، اصلا خوب نيست!!!

 10. برای تحریم هدفمند یک پیشنهاد دارم اول اینکه درمرحله اول نگذاریم احمدی نژاد بالا بیاید و در مرحله دوم با رای ندادن مخالفت خود را با جمهوری اسلامی نشان دهیم
  یوزپلنگ:
  احمدی نژاد دور اول رئیس جمهوره
  آرای دیگر کاندیدا ها فقط به ریاست جمهوریش وجاهت میده

 11. شرکت نکردن در انتخابات = نه به سیستم مسبب قحط الرجال و عدم همکاری با استبداد است…

 12. من نمي دونم چرا ما ايرانيها انقدر حافظه تاريخي ضعيفي داريم! نمي دونم چرا انقدر زود ما رو فريب ميدن چرا هميشه احساسات ماس كه تصميم ميگيره! چرا هميشه دوست داريم يه نفر رو بزاريم رو سرمون و بدون اينكه دليلشو بدونيم دنبالش بدويم
  ميدونم همه اين سبزيا خاتمي رو يادشون رفته ولي من خوب يادمه وقتي كه بخاطر فعاليت تو ستادش و بخاطر حمايتش از لباس شخصيا كتك خورديم خوب يادمه ميگفتيم اين سيد روشنفكر ما رو نجات ميده خوب يادمه وقتي 20 ميليون نفر ريختن تو حوزه هاي راي و همه نوشتن سيد محمد خاتمي خوب يادمه وقتي رئيس جمهور شد همه خنديديم رقصيديم … و اينم خوب يادمه وقتي هيچكدوم از وعده هاشو عمل نكرد وقتي در مقابل همه بدقوليا گفت من فقط يه تداركاتچيم وقتي مردم رو از اصلاحات سرخورده كرد تا كسي مثل احمدي بياد رو كار حالا تاريخ داره دوباره تكرار ميشه دوباره مردم به اصلاحات به بركت وجود احمدي اميدوار شدن دوباره يه خاتمي جديد يه شور و هيجان جديد دوباره راي دادناي بدون احساسي و دوباره ….
  انميدونم به كجا داريم ميريم فقط كاش مي تونستيم تصميم بگيريم تا نه بگيم به همه اين نمايشاي سياسي كه نتيجه ش هر چي باشي بدبختي ماس و خوشبختي همه اين بازيگرا


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: