تو از جانم فدای ایران چه میفهمی آقای قرائتی…؟

سپتامبر 22, 2009 در 15:31 | نوشته شده در اجتماعی, سیاسی | 25 دیدگاه
برچسب‌ها: , , , , , ,

شاتوت عزیز مطلبی نگاشته و می گوید به وبلاگش دسترسی ندارد و بنده با افتخار میزبان یکی از پستهای ایشان هستم تا دسترسی دوباره ایشان به وبلاگش.

جناب قرائتی فرمودن: به من گفتند يك عده‌اي در روز قدس شعار داده‌اند كه «نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران «، اگر اينطور است پس نمازتان را هم تغيير بدهيد و بگوييد «السلام علينا و علي ايرانيان» درحالي كه بايد بگوييم «و علي عباد‌الله صالحين» يعني هرجا بنده صالحي هست بايد كمك كنيم. «نه غزه نه لبنان » مي‌داني يعني چه؟ يعني «نه قرآن «.

خدمت ایشون عرض میکنم اون زمانی که شما گوز رو به شقیقه ربط می دادی و عوام هم عین گوسفند سرشون رو تکون میدادن و بعضا خوشمزگی هایی هم می کردی تا منبرت خسته کننده نباشه، گذشت. حاج آقا….! قطعا اینقدر نافهم نیستی که معنی این شعار رو نفهمی و عمدا خواستی مسیر این شعار رو منحرف کنی…! وقتی داره به هر نحوی به خودمون و حق و حقوقمون تجاوز میشه چطور می تونیم به فکر غزه و لبنان باشیم….؟ آقا جون تو اگه دزد از دیوار خونه ات بیاد بالا شروع کنه به دست اندازی به جان و مال و ناموست اونوخ میری بیرون تا دزدی که رفته خونه همسایه رو بگیری …؟ مال و ناموس خودت پشم…؟ آقای قرائتی شماهایی که خودتون رو بزور چسبوندین به قرآن و خدا و پیغمبر همه چی رو تحریف میکنین وقتی میبینید در خطرید…خجالت بکشید…!

آقای قرائتی نه غزه نه لبنان یعنی نه تفکر تو و نه تفکر امثال تو که گه زدین به این مملکت…! حالا شما اگه از این شعار هراس داری میتونی ربطش بدی به قرآن که اگه قرآن یعنی شماها و تفکر شماها من اون قرآن رو هم قبول ندارم….!

Advertisements

25 دیدگاه »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. این کامنت متعلق به مسعودخان عزیز است و قسمت نظرات وبلاگ یوزپلنگ افتخار دارد میزبان کامنت آداش خان باشد.
  تاکید می کنم این کامنت متعلق به شاتوت است.
  یوزی فقط واسطه است!!
  یوزپلنگ:
  دلال خودتی 😀

 2. میدونی برای اینکه امثال من و تو رو از خدا و پیغمبر خدا، زده کنند، اینا خیلی خوب دوره دیدن. همانطور که نوشتی اینا کارشون اینه که با بازی با کلمات، معنی کلمات رو از جاشون در بیارن. این موجودات – روحانیت- نجس اند و حقه بازی شون هم بی نهایت روش کار شده که طبیعی جلوه کنه. من یه پستی در همین زمینه نوشتم. به من هم سری بزن.

 3. دیده هایم از روز قدس
  بسم ا…القاسم الجبارین

  صبح جمعه روزقدس بلندشدم سایتهای ضدانقلاب وانقلابی را زیرو رو کردم قائم مقامی احمق داشت به حساب خودش ضد انقلاب را حسابی تحریک میکرد.دوساعت ونیم به ظهر باس حرکت کردیم رفتیم موتور رو گذاشتم جلوی پل کالج قبل از پارک دانشجو.

  جمعیت حزب اللهی از قبل از میدان فردوسی خیابان را پر کرده بودند این به غیر از راهپیمایانی بود که از امام حسین مرگ بر اسرائیل گویان می امدند.روی پل جمعیت را دیدم خداراشکر کردم توکل برخدا حرکت کردیم به طرف چهارراه ولی عصر.سر چهارراه ولی عصر یک عده از بچه حزب اللهی ها با یک نیسان که بلندگوی های قدیمی روش وصل کرده بودند شروع کردندبه بالا رفتن از ولی عصر.بلند گودار اعلام کردظاهرا عده ای میخواهندمارا ببینند.

  روبروی چلوکبابی بزرگمهرشروع شد.حدود صد نفر سبزیها وایستاده بودندشعارمیدادندنترسیدنترسیدماهمه با هم هستیم اما نمیدونم چی شد شاید یه دقیقه هم نشدکه پیش قراول امت حزب الله که رسید یهو دیدم شروع کردن به فرار.

  چند نکته اینجا قابل توجه بود زنها راگذاشته بودندصف اول که ……بعدبسیار بزدل بودندمثلا یکیشون رو یکی از بچه ها گرفته بود میگفت از موثرهاست اگر بدونید چه گریه ای میکردبا چهل سال سن.

  خلاصه فرار کردندتوی پیاده روسمت راست.جمعیت هم پشت سرشان شعار میدادند کیش کیش منافق.مرگ بر وطن فروش خائن مزدور کافر.

  رسیدیم به میدان حضرت ولی عصر .دیدیم ضلع شمال شرقی میدان یه عده شون وایستانداز پشت سرشون هم هزاران نفر مرگ بر اسرائیل گویان رسیدنداز طرف ولی عصر هم بچه هارسیدندیهو دیدیم غیب شدند.

  ادامه پاکسازی سبزی های گندیده را در بلوار کشاورز ادامه دادیم شعار مرگ بر اسرائیل کیش کیش منافق مرگ بر وطن فروش مزدور .امیرالمومنین حیدر علی شیرخدا حیدر.یا ابالفضل.و……مرگ بر امریکا مرگ بر منافق خیابان را میلرزاندو قبل از آن دل منافق جماعت را.آی فرار میکردندمن خودم پشت سرشان بودم دلاورشان فرار میکردندتوی پیاده رو دختراشون وا می ایستادندروی بلوار.میدونید چرا؟چون به مردم اطمینان داشتند.

  خلاصه تا به ظهر برسه خیابان به حدی پرشدکه از بلوار جمعیت گذشت.جابرای ضد انقلاب آنقدر تنگ شد که از صحنه کاملا حذف شدند.جمعیت حزب الله مسلط بر خیابان های مرکز تهران میلیونهانفر وتمام سبزیها روی هم دوهزار نفر هم نشدند.

  انفاقات مابین چهارراه ولی عصر تا پارک لاله را در قسمت بعدی یرایتان خواهم نوشت.

  یا حق

 4. همین آدم بعد انتخاب خاتمی سال 76 گفته بود مردم یه حماقتی کردن نباید اختیار امور رو به مردم جایزالخطا سپرد

 5. سآقا یکی بایستی چوب تو آستین حرفهای این قرائتی بکند. به کمک هم بایستی مغالطه های این آدمها را بیرون بکشیم و برای خود و دیگران روشن کنیم. در مجموع، انی آدم یک روش دارد که همه جا استفاده می کند و آن از این قرار است:
  نقاط احساسی عوام را تحریک می کند تا خود را از جنس عوام جا بزند اما در حقیقت خودش را تافته جدا بافته می داند/ یک موضوع بدیهی و پیش پا افتاده را مطرح می کند تا نشان دهد که از همه چیز خبر دارد اما در همان موضوع بدیهی و پیش پا افتاده فقط آن زاویه ای را انتخاب می کند که به درد کار خودش بخورد و دیگر زوایا را حذف می کند/ از آن موضوع بدیهی و پیش پاافتاده نتایجی می گیرد که به هیچ وجه درست نیستند.
  حال به همین اظهار افاضه ایشان توجه کنیم:
  1- » به من گفتند يك عده‌اي در روز قدس شعار داده‌اند كه “نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران “ «.
  قرائتی تو کی هستی که کسی بیاد به تو «بگوید»؟ چرا نمیگوئی که از طریق اینترنت خودم دیدم که عده ای می گفتند …
  چرا این نوع از بیان را انتخاب می کنی؟ که بگوئی تعدادتان زیاد است؟ که بگوئی آنقدر مهم هستی که دیگران بیایند و به حضور جنابعالی گزارش خطا کاران را معروض کنند؟
  2- چرا از بین این همه برداشتی که از این شعار می توان داشت که یکی اش را دوست مان در مطلب خود بیان کرده، تو آخوند خود گول زن که باورت شده که کوچه بغلی آش می دهند، آن برداشتی را مطرح می کنی که در نهایت اهمیت خودت و صنف ات را اثبات کند؟ خانم «شقایق» چه ربطی به آقای «گودرز» دارد؟
  عجبا عجبا عجبا

 6. قرائتی کی باشه!

 7. nasle akhond ro bayad az jamee hazf kard

 8. آخیش دلمم خنک شد جواب این قرائتی نفهم و بی شعور را دادی دمت گرم این مرتیکه چقدر بی شعوره یا خودشو به بی شعوری می زنه

 9. دستت درد نکنه جواب ای آدم بی شعور را که خودشو به نفهمی می زنه دادی دلم خنک شد این قرائتی نفهم فکر می کنه همه مثل خودش شعور ندارن بعد از آزادی ایران از دست این اراذل واوباش تکلیفشون رو معلوم میکنیم تا بدونن از این غلط ها نکنن دمت گرم

 10. اگه قرار نبود این خرعبلات رو به ملت تحویل بده نمی آوردنش تو تلوزیون که

 11. جماعت اخوندها بالاي 95% فقط به فكر شكم و زير شكم هستند. صحبت و بحث با اين جماعت بي فايدست چرا كه خدا زده پس كلشون و تنها با شمشير امام زمان اين قشر نابود خواهند شد. بنابر اين وقتتون رو واسه اين عده حروم نكنيد

 12. dametoon garm ke khood rr…did to heykale in pashmak..vaghteshe ke bade hamashoono khali konim.

 13. ina, shoma javoona shayad yadetoon nayad,amma 30 sale pish vase 5 toman,………. miyavordan barat.inshallah ye rooz in kaboos tamoom mishe,unvaght nobate kaboos onas

 14. بابا دوره این ها تموم شده به خدا امثال این نباید بزرگ نکنید فقط به فکر این باشید که دفعه بعدی چطوری باید مشت محکمتری به دهانشون زد

 15. سلام
  یکی به این بگه پس چرا وقتی میگن جانم فدای رهبر از این ……ی ها نمی کنی، مردک نادان؟
  با توجه به این افاضات میتوان نتیجه گرفت که وقتی شعار می دهند جانم فدای رهبر! پس پرستش رهبر و پرستش شرک است و آنها که چنین شعاری می دهند مشرک.
  چرا آن موقع صدات در نمی یاد؟
  چرا فکر می کنند با مردمی هالو طرف اند؟

 16. آقای قرائتی حرفش اشتباه بوده. غزه و فلسطین به قرآن ربطی نداره. ولی به ایران هم ربطی نداره. شعار نه غزه نه لبنان یک شعار انحرافیه. ما باید ظلم رو در هر کجای جهان محکوم کنیم. شعار نه غزه نه لبنان یعنی ما چشممان رو روی تمتم ظلمهایی که به مظلومان دیگر میشه میبندیم. وقتی همه دنیا با ایران همصدا شدند و ظلم و ستم به مردم ایران رو محکوم می کنند چرا ما باید در روز قدس شعار ((دنیا به من چه؟)) بدهیم؟ شعار نه غزه نه لبنان معادل ضرب المثل ((دیگی که واسه من نمیجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه)) است. یعنی بی خیالی. یعنی بی غیرتی. یعنی انحراف جنبش. یعنی انزوای جنبش.
  یوزپلنگ:
  نه عزه نه لینان جانم فدای ایران یک شعار انفرادی با گرایش فرد محور نیست یک اعتراض به نوع سیاستهای خارجی حکومت در سالیان گذشته است. بسیاری بر این اندیشه اند که نوع سیاستهای خارجی ما نه تنها کمکی به مردم این مناطق نمی کند بلکه باعث دردسر این مردم این مناطق هم می شود.
  نه عزه نه لبنان عدم اشراف به حقوق مظلومین نیست بلکه مبین ظلم بیشتر از طرف داعیه داران عدالت جهانی بر مردم خویش است.

 17. آخه این نه تنها از جانم فدای ایران چیزی نمیفهمه بلکه از همون قرانی‌ هم که اسمش را میاره چیزی نمیفهمه!
  راستی‌ من شمارو لینک کردم اگر دوست داشتی‌ من را لینک کن : http://ghalambedast.wrodpress.com

 18. اخه یکی نیست بگه مردک تو چی میفهمی که حالا اومدی اظهار نظر میکنی؟

 19. الهی به قران و حقانیتت ریشه ظلم رو از ایران همیشه سبز ما ریشه کن کن و عذاب زجر این مردم ستیز ها رو هر لحظه بیشتر کن و یا اینان را به راه حق خودت هدایت کن

 20. من از بس وبلاگ حضرت شاتوت رو روزی دو سه بار دید میزنم تا ظهور معظم له را رویت کنم چشمام سفید شده!!!!!
  از جناب یوزپلنگ خواهشمندم با همان سرعت افسانه ای خویش سلام و تهیت اینجانب را به محضر ایشان رسانده و درد فراق و شوق لقای ایشان را به استحضار برسانید!

  من اگه میدونستم که شما از نوّاب حضرتش هستید زودتر از اینها دست به دامان شما میشدیم!
  یوزپلنگ:
  درود بر شما گرامی
  نخیر عزیز ما را هم راه به مرتبت نوابی ایشان نیست
  ایشان مرحمت کردند و گردی از وجود خویش بر ما ارزانی داشتند و ما را هم چون شما خرسند از حضورشان کردند

 21. یوزپلنگ
  من نگفتم این شعار فرد محوره. این شعار ناسیونالیستیه.اگر قرار باشه ما بگیم نه غزه نه لبنان فقط خودمان باید به دیگر مردم جهان هم حق بدهیم که در محکومیت ظلم و ستم دولتی با ما همراهی و همدردی نکنند و بگویند نه ایران. البته سیاست ایران در مورد این کشورها در مسیر اشتباهی بوده ولی یه محکوم کردن جنایت در دنیا که کسی را نکشته. چه اشکال داره که ما ظلم و ستم را هم در ایران و هم در لبنان و غزه محکوم کنیم؟ شعار ((چه غزه – چه ایران – به پا خیزید دلیران )) قشنگتر نیست؟ صلح و آزادی را برای همه مردم دنیا بخواهیم و نه فقط برای خود.
  یوزپلنگ:
  خیر زیبا تر نیست زیرا ما خود اول باید آزاد باشیم و آزاد شویم تا بتوانیم رفتارهای منطقی نشان بدهیم تفکر بدون عمل به درد هیچکس نخواهد خورد

 22. یوزپلنگ
  آزادی مطلق در هیچ کجا وجود ندارد. حتی مردم آمریکا هم در مواردی تحت ظلم و استبداد دولتی بودند مثل خودسری بوش در اعزام نیرو به عراق و افغانستان. پس آنها هم نباید به ایران توجه کنند. چون آنها هم آزاد نبودند. اگر همه مردم دنیا اینگونه فکر می کردند آزادی در هیچ کجا وجود نداشت. هر کس به فکر خود بود. فکر میکنید نهادهای بین الملی برای چه به وجود آمدند؟ باید آزادی و صلح را برای همه جهان بخواهیم.
  یوزپلنگ:
  بنده هم همین را می گویم این وظیفه نهادهای بین المللی است نه ما 😉

 23. این وقاحت فقط توسط سواد آموز سابق تکرار نشد تلویزیون و برنامه منحوس ۲۰-۳۰ هم به راحتی به این شعار تاخت. چیزکی درباره ش در وبلاگ نوشته ام.
  موفق باشید

 24. ممنون از ارسال این پیام.

  خود نادانند مردم را هم خر فرض می‌کنند! نه محقق بود نه دانشمند چهارپایی بر او کتابی چند

  پیروز باشید

 25. که اگه قرآن یعنی شماها و تفکر شماها من اون قرآن رو هم قبول ندارم….!

  بارها و بارها در مناظره! با مادر! مذهبی ام این جمله را برایش تکرار کرده ام که اگر نمایشنده دین و اسلام شما این جنتی و خ.ر و احمد خاتمی هستند من اون اسلام رو قبول ندارم . تکرار جمله ام برام جالب بود!


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: